2022-12-08 16:19
Logo Inwestuj Inowrocław
  • flaga pl
  • flaga en
  • flaga de
Menu

Strefa Północna - teren przeznaczony pod usługi i przemysł, położony na obrzeżach miasta przy trasie na Bydgoszcz

Solankowy Obszar Inwestycyjnyteren przeznaczony pod usługi działalności uzdrowiska, kultury, rozrywki oraz usług handlowych wskazanych w statucie uzdrowiska

Strefa Zachodnia - teren przeznaczony pod usługi i przemysł, w sąsiedztwie magistrali kolejowej i drogi nr 25 Inowrocław- Żnin

Zapraszamy do obejrzenia naszych terenów inwestycyjnych w panoramie 3D

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności
„Mister Budownictwa – Inowrocław 2022” - głosowanie internautów

Od dziś, do 8 grudnia potrwa głosowanie internautów na najładniejszy budynek zgłoszony w tegorocznej edycji konkursu Mister Budownictwa. Do wyboru jest aż 8 propozycji!  Szczegóły w arytkule.

Rusza konkurs Mister Budownictwa 2022

Prezydent Miasta Inowrocławia ogłasza XXI edycję konkursu „Mister Budownictwa”. Celem konkursu jest wybór obiektu budowlanego, którego forma architektoniczna, jakość wykonania, właściwości użytkowe i nowatorskie rozwiązania techniczne predysponują go do roli „wizytówki” Inowrocławia.

Miasto Inowrocław promuje się na EXPO REAL

W Monachium wystartowała kolejna edycja targów EXPO REAL. Wśród wystawców nie zabrakło również Miasta Inowrocław, którego udział jest możliwy w ramach projektu „Invest in Bit CITY 2. Promocja potencjału gospodarczego oraz promocja atrakcyjności inwestycyjnej miast prezydenckich województwa kujawsko-pomorskiego”.

Wsparcie dla przedsiębiorców z powiatu inowrocławskiego

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie dotyczące możliwości uzyskania pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego CIT/PIT na 12 lat na nowe inwestycje w całym powiecie inowrocławskim. Podczas spotkania z Panią Katarzyną Adamską- Project Managerem z Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oprócz pozyskania informacji o tej formie pomocy publicznej również będą mieli Państwo możliwość porozmawiania indywidualnie.

Cyfrowa Wyprawka dla Firm

Ruszyła pilotażowa edycja programu Cyfrowa Wyprawka dla Firm. PFR zaprasza do inicjatywy samorządy z całej Polski, które chcą zostać cyfrowymi liderami zmian lokalnego biznesu. Jak się przyłączyć? Do 31 marca każdy samorząd, który nie przekracza 150 tys. mieszkańców może wysłać zgłoszenie do programu.

Nasi partnerzy:
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Inowrocław
ki24.info
Ino-Online
Urząd Statystyczny
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Telewizja Miejska Inowrocław
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
Nasze Miasto Inowrocław - informator
Magazyny Polska.pl